Nasi studenci wraz z Panią Prodziekan rozpoczęli dzień zwiedzając Siauliu Valstybine Kolegija. Później udali się do fabryki czekoladek

Dziś drugi dzień wyjazdu na Litwę!

Dr Beata Pawłowska, Krzysztof Karolczuk i Julia Osuch spędzili go spokojniej niż dzień wczorajszy, ale to tylko cisza przed burzą, bo jutro ważny dzień. Julia z Krzysztofem będą wygłaszać swój artykuł na konferencji “Student. Science. Health 2018” w Szawle, dziś rozpoczęli dzień zwiedzając Siauliu Valstybine Kolegija wraz z rozmowami z tutejszymi pracownikami oraz miasto, po południu wraz z innymi przedstawicielami różnych uczelni udali się do fabryki tutejszych czekoladek – “Ruta” i mieli przyjemność zwiedzić muzeum oraz sememu wyrobić parę smakołyków. Dzień ciekawy, a przede wszystkim bardzo integrujący z osobami z uniwersytetów między innymi z Grecji czy z Turcji, może przyniesie nam to nowych partnerów dla PSW. Kolejna cześć relacji jutro wieczorem po ostatnim dniu pobytu!