W najbliższym czasie nasza Uczelnia otrzyma dostęp do platformy e-learningowej Incision Academy dla studentów i wykładowców.

Szanowni Państwo,
W najbliższym czasie nasza Uczelnia otrzyma dostęp do platformy e-learningowej Incision Academy dla studentów i wykładowców.

Incision Academy to akredytowana platforma e-learningowa wspierająca edukację medyczną w specjalizacjach zabiegowych.

Platforma oferuje ponad 500 kursów chirurgicznych wspierających edukację na kierunkach medycznych oraz program szkolenia lekarzy rezydentów, stażystów, pielęgniarek operacyjnych i anestezjologicznych oraz położnych. Portfolio kursów obejmuje procedury chirurgiczne sfilmowane z punktu widzenia operatora, anatomię operowanego obszaru, wymagane narzędzia i sprzęt oraz umiejętności niezbędne na bloku operacyjnym.

Incision Academy ma akredytację Royal College of Surgeons w Wielkiej Brytanii oraz rekomendację szeregu europejskich towarzystw medycznych, w tym Europejskiego Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej (ESSO) oraz Europejskiego Towarzystwa Przepuklinowego (EHS).

Na platformie e-learningowej, do dyspozycji jest 10 kursów COVID-19, a także dodatkowe 2 kursy do wyboru z kolekcji ponad 500 kursów online, które pozwolą na szybkie przyswojenie wiedzy i umiejętności w zakresie procedur medycznych wymaganych podczas opieki nad pacjentem wraz z filmami instruktażowymi i opisanym krok po kroku algorytmem postępowania.