Patryk W

Nasz student wraz ze swoją ekipą zmierzył się w tegorocznych zawodach

Patryk, nasz student ratownictwa medycznego wraz ze swoją ekipą wziął udział w Formoza Challenge Ustka 2019! Wielkie gratulacje za zajęcia 5 miejsca! FORMOZA CHALLENGE to ogromne wyzwanie dla każdego, kto chce zmierzyć się z  unikalnym torem przeszkód zaprojektowanym przez prawdziwych komandosów z Formozy. Patryk, wielkie gratulacje dla Ciebie i Twojej ekipy!

Formoza w Ustce to start w szczycie sezonu urlopowego i połączenie przyjemnego (czyli biegu) z pożytecznym (czyli urlopem). Formoza Ustka to możliwość startu na dystansie 5 lub 10 km, w drużynie lub samodzielnie. Organizatorzy nie zapominają oczywiście o najmłodszych komandosach – specjalnie dla nich rozwijany jest format FORMOZA KIDS, dystanse 1 i 2 km – co oznacza bieg w asyście komandosów FORMOZY.

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach. Motto „Nigdy nie zostawiamy swoich” – jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru Formozy. Formoza Challenge 2019 w Ustce to rozbudowane pakiety startowe, rywalizacja na najwyższym poziomie oraz bogata strefa finiszera, gdzie zawodnicy zjedzą i odpoczną po wyczerpującej rywalizacji.

Patryk W