Kolejny nasz kierunek rozwoju to wspólna aplikacja…

 Kolejny nasz kierunek rozwoju to wspólna aplikacja (zostaliśmy jako Powiślańska Szkoła Wyższa zaproszeni do projektu ‼️?) o granty z Funduszu Wyszehradzkiego z naszym Partnerem z Ukrainy: Poltava University of Economics and Trade ?‼️

Fundusz Wyszehradzki jest międzynarodową organizacją darczyńców utworzoną w 2000 r. Przez rządy krajów Grupy Wyszehradzkiej – Czech, Węgier, Polski i Słowacji w celu promowania współpracy regionalnej w regionie Wyszehradzkim (V4), a także między regionem V4 a innymi krajami, zwłaszcza w regionie Bałkanów Zachodnich i Partnerstwa Wschodniego.

Nasz projekt dotyczy opracowania i przeprowadzenia warsztatów online dla studentów EKONOMII i nie tylko – dla WSZYSTKICH CHĘTNYCH STUDENTÓW z krajów V4, Ukrainy i studentów międzynarodowych, którzy studiują na uczelniach partnerskich. Planujemy opracować wspólny kurs online obejmujący kilka webinarów na żywo na główne tematy oraz nagranie tych webinarów dla przyszłych działań edukacyjnych. Beneficjentami tego projektu są studenci, którzy interesują się międzynarodowym biznesem, uczestnicy klubów Startup i Centrów Przedsiębiorczości. Planujemy, że beneficjenci mogą tworzyć własne projekty i prezentować swoje pomysły na biznes po szkoleniu. Być może pomyślimy także o zapoczątkowaniu START-UP na naszej Uczelni? Co Wy na to?

100625576_3838053089601857_1409020646301630464_n.jpg