Szanowni Państwo,

Drodzy Studenci,
w imieniu Organizatorów zapraszamy do zgłaszania paneli na II Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się w 7-10 lipca 2022 roku na Uniwersytecie Gdańskim. Zgodnie z informacjami od Organizatora zgłaszającymi panele mogą być studenci, doktoranci i młodzi naukowcy.

W celu zgłoszenia panelu uprzejmie prosimy o przesyłanie swoich pomysłów na adres: dziekanat@psw.kwidzyn.edu.pl lub dziekanat_psw_gdansk@powislanska.edu.pl – tytuł i opis + nazwiska studentów w zupełności wystarczy.

Opiekunami panelu zostanie Pani dr Beata Pawłowska, prof. PSW oraz Pani dr Katarzyna Strzała-Osuch, prof. PSW, które podejmą się weryfikacji i kwalifikacji nadesłanych zgłoszeń, kontaktów z uczestnikami w sprawach merytorycznych oraz moderacji panelu.

Proponujemy panel “Styk ekonomii i ochrony zdrowia – ujęcie praktyczne” ale jesteśmy oczywiście bardzo zainteresowane Państwa pomysłami ?

Koszt udziału w konferencji wynosi 250 zł. W ramach opłaty konferencyjnej zapewniony jest udział we wszystkich punktach konferencji, wyżywienie (obiady, kolacje, przerwy kawowe) oraz publikacja artykułu w wydawnictwie pokonferencyjnym. W ramach opłaty konferencyjnej można zgłosić i moderować więcej niż jeden panel oraz wygłosić referaty we prowadzonym przez siebie oraz innych moderatorów panelu.

Czekamy na Państwa zgłoszenia do 15.04.2022r. ? obiecując i oferując swoją pomoc ?, tak aby do 20.04.2022, zgodnie z ogłoszeniem zgłosić nasz udział w Kongresie ?

Informacyjnie:

Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie kongresu pod adresem https://kongresmlodejnauki.pl/organizator/

Zgłaszanie-paneli.png