Szanowni Państwo, dziś o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Scena Premier Naukowych…

Szanowni Państwo,

dziś o godzinie 18:00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Scena Premier Naukowych. Podczas drugiej odsłony cyklu SPN: Naukowy Talk Show prof. dr hab. Ryszard Kaczmarek, autor uhonorowanej w ramach konkursu Nagrody Historyczne Polityki książki „Powstania śląskie 1919-1920-1921” opowie, co naprawdę wydarzyło się na tych ziemiach w pierwszym dwudziestoleciu XX wieku.

Spotkanie poprowadzi dziennikarz Polskiego Radia Katowice, ambasador Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE oraz absolwent UŚ – Jarosław Juszkiewicz.
Transmisję będzie można oglądać na kanale YouTube Uniwersytetu Śląskiego

Ponownie zapraszam także do zobaczenia relacji z premiery publikacji Forum Festiwali oraz debaty “Jak organizować festiwale nauki w dobie pandemii?” dostępnej na kanale Uniwersytetu Śląskiego w języku polskim i angielskim.

WersjaPL: