Z radością przekazujemy Państwu zaproszenie od naszego szanowanego partnera, Uniwersytetu Zachodniego w Timișoarze (WUT), do udziału w ich 14. edycji Erasmus+ International Week, zaplanowanej od 13. do 17. maja 2024 roku, w Timișoarze.

Uniwersytet Zachodni w Timișoarze (WUT) stanowi główne centrum szkolnictwa wyższego i badań w zachodniej Rumunii, promując edukację interdyscyplinarną na swoich 11 Wydziałach. Ten kompleksowy uniwersytet zaprasza zarówno pracowników akademickich, jak i administracyjnych naszej instytucji do zgłębienia wyzwań i możliwości Programu Erasmusa oraz internacjonalizacji w szkolnictwie wyższym.

W harmonogramie tygodnia znajdują się prezentacje WUT i instytucji partnerskich, warsztaty dotyczące internacjonalizacji instytucji szkolnictwa wyższego, zajęcia dydaktyczne, sesje obserwacyjne pracy oraz wydarzenia networkingowe, w tym lunch powitalny, kolację powitalną, wycieczkę po mieście, przerwy kawowe oraz kolację pożegnalną.

Podczas naszego wspólnego czasu będziemy dyskutować na temat różnych metod i podejść do procesu internacjonalizacji instytucji szkolnictwa wyższego. Zapraszamy Państwa do udziału w Timișoarze, największym mieście w zachodniej Rumunii, aby podzielić się wiedzą i najlepszymi praktykami.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (https://forms.gle/JSFHpuN93BZbeUph6 ) do 20 marca 2024 roku. Opłata za udział wynosi 80 euro od osoby i obejmuje materiały konferencyjne, lunch powitalny, kolację powitalną, kolację pożegnalną oraz przerwy kawowe.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz wstępnego harmonogramu można znaleźć na stronie: http://staffmobility.eu/staffweek/erasmus-international-week-14th-edition.

Uczestnictwo w wydarzeniu może zostać sfinansowane w ramach programu Erasmus+ ze środków Powiślańskiej Szkoły Wyższej. W razie pytań w sprawie organizacji wyjazdu i chęci zgłoszenia się na wydarzenie prosimy o kontakt z International Office (erasmus@powislanska.edu.pl).