Szanowni Państwo,

w imieniu Wydziału Prawa i Nauk Społecznych Uniwersytetu Batumi Shota Rustaveli State, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodową Konferencję Jean Monnet pt. “Democracy, Rule of Law, and Protection of Human Rights in the European Union”, która odbędzie się w dniach 29-30 września 2023 r. w Batumi, w Gruzji.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu Jean Monnet Chair “The European Union’s fundamental values: Democracy, Rule of Law and Protection of Human Rights” finansowanego przez Komisję Europejską w ramach programu Erasmus+ Unii Europejskiej. Działania Jean Monnet mają na celu promowanie doskonałości w nauczaniu i badaniach dot. Unii Europejskiej na całym świecie.

Zgłoszenia na konferencję muszą być dokonane do 30 czerwca 2023 r. poprzez formularz rejestracyjny, który można znaleźć na stronie internetowej konferencji:
Można znaleźć tam również dodatkowe informacje na temat konferencji.

Wszelkie pytania dotyczące konferencji Jean Monnet 2023 prosimy kierować na adres: info@jeanmonnetchair.edu.ge oraz nakashidze.bsu@gmail.com.