“FORUM WIRUSOLOGICZNE”

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Studenci i Kandydaci,
zaproszenie warte zainteresowania się ‼️

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowej, hybrydowej, odsłonie konferencji „FORUM WIRUSOLOGICZNE„.

Obserwując ogromne zapotrzebowanie na skorzystanie z wiedzy najwybitniejszych specjalistów chorób zakaźnych zdecydowaliśmy wraz z Komitetem Naukowy o organizacji tego wydarzenia w dniach 3-4.07.2020.

Program skierowany jest do lekarzy chorób zakaźnych i wszystkich innych specjalności, a także do diagnostów laboratoryjnych czy pielęgniarek – pragniemy dotrzeć do wszystkich, którzy chcą skorzystać z wiedzy wykładowców i ekspertów PTEiLChZ na temat zakażeń wirusowych SARS-CoV-2, HBV, HCV, HIV i innych.

W skład Komitetu Naukowego wydarzenia wchodzą: Prof. ROBERT FLISIAK, Prof. WALDEMAR HALOTA, Prof. ANDRZEJ HORBAN, Prof. MIŁOSZ PARCZEWSKI, Prof. KRZYSZTOF SIMON.

Forma zorganizowania konferencji będzie hybrydowa (tradycyjna + on-line). Sala plenarna oraz studio będzie się znajdowało w hotelu Novotel Airport w Warszawie. Dla wszystkich chętnych uczestników będzie dostępna transmisja wykładów on-line na żywo.

Program, szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej: www.forumwirusologiczne.pl