Szanowni Państwo,
ochłonęliśmy już po przygotowaniu i organizacji Międzynarodowej Konferencji Naukowej i II Międzynarodowej Konferencji Studenckiej pn. “Sektor ochrony zdrowia w obliczu pandemii koronawirusa Sars-CoV2” … czas więc na podsumowanie.

Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Oznacza to, iż praca i trud wielu, wielu osób nie poszedł na marne, a wręcz zaowocował fantastycznym rezultatem … śmiało możemy powiedzieć, iż odnieśliśmy spektakularny sukces.

Dziękujemy w tym miejscu prelegentom, których wystąpienia wzbiły nas na wyżyny działalności naukowej, panelistom, których merytoryczne wypowiedzi i komentarze pozwoliły skonfrontować podejście nauki i praktyki oraz przewodniczącym sesje za dynamizm i profesjonalizm. Dziękujemy także Patronom konferencji – honorowym, merytorycznym i medialnym – za wzmocnienie przekazu środowiskowego, a także udzielone wsparcie.

Liczby mówią same za siebie! Już przygotowujemy się do kolejnej konferencji, licząc, iż będzie to kolejny ważny, merytoryczny przekaz środowiska, zarówno medycznego, jak i nauk o zdrowiu, a także ekonomistów i przedstawicieli nauk społecznych.