Studenci spędzający letnie wakacje w Wielkiej Brytanii mogą skorzystać z kursów letnich organizowanych przez Oxford Royale Academy.

oxford

Założona w 2004 roku, Oxford Royale Academy (ORA) ewoluowała w ciągu ostatnich 12 lat. Stała się jednym z najbardziej prestiżowych organizatorów krótkich kursów w Wielkiej Brytanii.

{youtube}yH-7ENeqeN8{/youtube}

Kursy prowadzone są pod okiem doświadczonej kardy pedagogicznej na terenie kampusu Uniwersytetu w Oksfordzie najstarszego uniwersytetu w świecie anglojęzycznym.

Pełna lista kursów jest prezentowana na stronie internetowej www.oxford-royale.co.uk/browse. Wszystkie kursy mogą teoretycznie być modyfikowane, aby sprostać wymaganiom uczestników. Pierwsza grupa może rozpocząć zajęcia może uczyć się w czerwcu lub lipcu 2017 r.

oxford2

W przypadku rozpoczęcia zajęć na początku lipca, możliwe jest zakwaterowanie uczestników w Merton College. Zakwaterowanie odbywa się zazwyczaj w pokojach jednoosobowych, z bezpłatnym WiFi w całym kampusie.

Plakat promujący letnią szkołę ORA – dostępny tutaj

Film nakręcony w lipcu i sierpniu 2016 r. podkreślający doświadczenie ORA – dostępny tutaj

Broszura ze wskazaniem możliwych ścieżek kształcenia – dostępna tutaj