Delegacja Powiślańskiej Szkoły Wyższej w składzie Prorektor ds. Dydaktycznych i Studenckich dr Beaty Pawłowskiej, prof. PSW, dr Aleksandry Śnieg, prof. PSW i Pani Kierownik Dziekanatu, p. Marty Czermińskiej na Bałkanach rozpoczął się od spaceru do celu, jakim był International Balcan University w Skopje w Północnej Macedoni. W realizowanym programie pdbyła się ceremonia otwarcia, promocja oraz prezentacja IBU oraz zajęcia dla tych pracowników, którzy uczestniczyli w mobilności związanej z nauczaniem.

W następnych dniach IW uczestnicy dzielili się wiedzą, doświadczeniem oraz poszerzali swoje horyzonty, jak również kontakty międzynarodowe. Pracowity dzień job shadowingu, spotkań ze studentami oraz prezentacji uczelni uczestniczących. Nie obyło się również bez zwiedzania Uczelni. W ciągu następnego dnia delegacja PSW prezentowała, jak i promowała na targach Powiślańską Szkołę Wyższą. Odbyły się rozmowy z potencjalnymi partnerami oraz sesje naukowe z różnych obszarów nauki.

Pracownicy serdecznie pozdrawiają, jak i polecają mobilności programu Erasmus+!