letnie targi plakat

Zapraszamy na Letnie Targi Pracy Pomorza, które odbędą się 31 maja 2017 r. w Gdańsku

Gdy na termometrze jest już powyżej kilkunastu kresek, a na plaży znów robi się tłoczno, to znak, że kolejne wakacje są naprawdę blisko! Latem warto jednak zadbać nie tylko o dobrą opaleniznę ale i własny portfel. Okazja ku temu jest doskonała. Już 31 maja ruszają Letnie Targi Pracy Pomorza. Znajdziesz tam setki ofert pracy sezonowej z Trójmiasta, Władysławowa, Helu i innych miast. Więc jak, najpierw do pracy, a potem na plażę?

Gdzie możesz znaleźć pracę?

W trakcie imprezy nowych pracowników poszukiwać będą sprawdzeni pracodawcy. Zadbali o to organizatorzy targów – Gdański Urząd Pracy, Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Wyższa Szkoła Bankowa, a także Pracodawcy Pomorza i Gdańska Organizacja Turystyczna. Listę wystawców otwiera Gdański MOSiR, Sopot Zdrój, Hard Rock Cafe, pięciogwiazdkowy Radisson Blue Hotel, Unilever Polska, Stary Menaż, a także Wyższa Szkołą Turystyki i Hotelarstwa. Na tym jednak nie koniec. Aby zapoznać się ze wszystkimi firmami, które będą obecne 31 maja na terenie kampusu WSB, wystarczy odwiedzić targową stronę internetową letnietargipracy.pl.

Kogo będą szukać pracodawcy?

Podobnie jak przed rokiem lista ofert pracy jest dość długa. Najczęściej poszukiwane są osoby gotowe do podjęcia pracy na stanowisku barmana, recepcjonisty, kucharza, sprzedawcy lub kelnera. Jednak na targach będzie można znaleźć także inne, mniej typowe oferty, w tym propozycje dla ratowników wodnych, czy animatorów. Coś dla siebie znajdą również osoby szukające jedynie bardzo krótkiego zajęcia, np. przy obsłudze wydarzeń kulturalnych i muzycznych, takich jak gdyński Open’er Festival. Szczegółową listę stanowisk można znaleźć na letnietargipracy.pl.

Poszukujący sezonowego zajęcia nie powinni narzekać także na warunki finansowe, stawki oferowane przez firmy wahają się bowiem od trzynastu do nawet dwudziestu dwóch złotych za godzinę.

Warto przyjść na Targi

Wiele osób młodych zapomina, że wakacyjna praca to nie tylko okazja do podreperowania własnego budżetu, ale przede wszystkim szansa na zdobycie cennych doświadczeń zawodowych i ciekawych znajomości. Z pewnością zaprocentują one, gdy będziemy szukać zatrudnienia na dłuższy czas. Wzbogacenie naszego CV o wakacyjne zatrudnienie z pewnością wzmocni nasze resume, to dowód naszej dojrzałości oraz aktywności. To także potwierdzenie nabycia przez nas kompetencji, których nie można lub które bardzo trudno nabyć w szkole czy na uczelni.

letnie targi plakat