Szanowni Państwo,
tej wiosny Fundacja EFC rusza z trzecią już edycją Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego.

Szanowni Państwo,
tej wiosny Fundacja EFC rusza z trzecią już edycją Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego. To wyróżnienie dla autorów artykułów, które przyczyniają się do pogłębiania debaty o edukacji w Polsce. Nagradzani naukowcy, edukatorzy i dziennikarze piszą o edukacji merytorycznie, nieszablonowo i odpowiedzialnie.
 
Począwszy od marca do konkursu można zgłaszać artykuły opublikowane w mediach drukowanych lub internetowych. Artykuły naukowe zgłaszane do konkursu powinny być afiliowane przez co najmniej jednego autora przy polskiej instytucji naukowej. Prace będą oceniane przez szerokie grono specjalistów takich, jak prof. Michał Federowicz ( Polska Akademia Nauk) , Alicja Pacewicz ( Centrum Edukacji Obywatelskiej) czy dr Przemysław Sadura ( Uniwersytet Warszawski) . Autorzy publikacji, które według Kapituły istotnie przyczyniają się do wspierania środowisk szkolnych i akademickich, otrzymają nagrody pieniężne podczas uroczystej gali w listopadzie.
 
Cieszymy się z sukcesów zeszłorocznych laureatów Nagrody i z możliwości nagrodzenia kolejnych autorów, którzy wspierają rozwój edukacji w Polsce. To między innymi pracownicy naukowi Państwa instytucji. Będziemy wdzięczni za przekazanie im informacji o konkursie za pośrednictwem Państwa strony internetowej lub kanałów w social mediach. W załączniku znajdą Państwo plakat oraz ulotkę. Więcej informacji na temat konkursu jest dostępnych na stronie www.efc.edu.pl/NagrodaCzerneckiego.
 
Z wyrazami szacunku
Zespół Fundacji EFC

Fundacja EFC
Mokotowska 63 lok. 60
00-533 Warszawa
+48 606 770 955
facebook: fundacja.czerneckiego