Ponad 50 uczelni zaprezentuje się na Salonie Szkół Wyższych podczas Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2022, który już 22-23 kwietnia przyjmie gości w Warszawskim EXPO XXI przy. ul. Prądzyńskiego 12/14. Maturzyści poznają propozycje studiów oferowanych nie tylko w stolicy, ale także w innych ośrodkach akademickich. Warto przedstawić młodzieży perspektywę studiów – także na uczelniach, które znajdują się dalej od ich miejsca zamieszkania. Apelujemy do wszystkich uczestników wydarzenia: bądźmy mobilni, szukajmy studiów kierując się ich jakością, a nie odległością uczelni od domu!

2022-04-06-baner-salon.jpg

Do dyspozycji salonowych gości stawiamy jedną z największych hal w Warszawie, przestronne stoiska oddzielone bezpieczną przestrzenią, scenę główną i aule wykładowe z programem spotkań inspiracyjnych, informacyjnych i warsztatowych dla maturzystów, którym przyjdzie w tym roku podjąć decyzję o wyborze kierunku studiów i uczelni. W tym roku Salon odwiedzą także kandydaci z Ukrainy, zatem warto przygotować się na spotkania z nimi.

Czas leci: na tegorocznym Salonie poznamy zwycięzców X edycji Konkursu Genius Universitatis. Ta gala będzie wyjątkowa w takim samym stopniu, jak reklamowe kreacje nadesłane przez uczelnie w siedmiu kategoriach i tej specjalnej, jubileuszowej, Best Genius! Już nie możemy doczekać się na wielki finał konkursu, w piątek, 22 kwietnia.

Na niezdecydowane uczelnie zainteresowane Salonem czeka jeszcze kilka ostatnich miejsc – serdecznie zapraszamy!

Kontakt:  Dział marketingu, tel. 22 628 58 62, e-mail: reklama@perspektywy.pl

Do zobaczenia!

https://salon.perspektywy.pl

Nie może nas tam zabraknąć, stoisko Powiślańskiej Szkoły Wyższej oczywiście będzie ekstremalnie wyjątkowe ? Zapraszamy do stoiska PSW podczas Salonu Szkół Wyższych Perspektywy 2022 !!!