NAUKA DLA BIZNESU – PROJEKTY APLIKACYJNE

To był dobry krok … zdecydowanie dobry krok w kierunku rozwoju Powiślańskiej Szkoły Wyższej … bycie członkiem KLASTRA MEDSILESIA daje nam z jednej strony wiedzę i informacje, a z drugiej wprowadza w świat nauki z obszarów zdrowia, nauki konkretnie wykorzystywanej w rzeczywistym świecie, odpowiadającej na potrzeby podmiotów leczniczych, ale też pracowników systemu ochrony zdrowia ‼️

Bardzo to dla nas, dla rozwoju Uczelni w kierunku jeszcze wyższej jakości kształcenia na Wydziale Nauk o Zdrowiu ważne i cenne doświadczenia!

W dniu 26 czerwca miało miejsce webinarium p.n. NAUKA DLA BIZNESU – PROJEKTY APLIKACYJNE
spotkanie informacyjne nt. 7. konkursu na projekty aplikacyjne organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

W spotkaniu poruszano następujące tematy:
? aktualne działania Klastra MedSilesia,
? 7. konkurs na projekty aplikacyjne – Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,
? doświadczenia wybranych Partnerów Klastra MedSilesia w zakresie projektów aplikacyjnych, możliwości współpracy nauka-biznes.

Oczywiście wyciągnęliśmy wnioski … jednym z głównych i znaczących jest rozpoczęcie przygotowań do utworzenia przy Powiślańskiej Szkole Wyższej INSTYTUTU BADAWCZEGO z zakresu aktualnych problemów i potrzeb gospodarki ‼️ To jest dopiero wyzwanie ‼️?