Szanowni Państwo,
mamy zaszczyt poinformować, iż Powiślańska Szkoła Wyższa otrzymała w imieniu redakcji Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej nominację do Certyfikatu i Godła Quality International 2021!!!

Instytucje patronujące:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Polski Komitet Normalizacyjny

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Najwyższa Jakość Quality International, to największy, ponadbranżowy i prestiżowy Ogólnopolski Program, promujący jakość, który skupia grono przedsiębiorców, instytucji i samorządów z całego kraju.

Celem Programu jest wskazanie i uhonorowanie Godłem QI tych podmiotów, które przykładają dużą uwagę do utrzymywania przez siebie wysokich standardów w zakresie jakości ?

Laureaci Programu Najwyższa Jakość Quality International to m.in.: Tauron, DHL, Orlen Asfalt, Bank Polski, Borg Warner, Atlas, Zurad, Lotos, Anwil, Główny Instytut Górnictwa, Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych, Ceramika Paradyż, Zelmer, Scania, Concordia, Lekam, Bank Pekao, Warbud, Orbis, Muszynianka, Mlekovita, ZUS, Franke

Jesteśmy zaszczyceni nominacją, oczywiście staniemy w szranki ? będziemy Państwa informować na bieżąco!

Załącznik: Najwyzsza Jakosc QI 2021 informacje