Szanowni Państwo,
spieszymy z kolejnymi bardzo ważnymi i napawającymi nas dumą informacjami o nominacji Powiślańskiej Szkoły Wyższej do nagrody “POLSKA NAGRODA INNOWACYJNOŚCI 2021”!!!

Zgodnie z treścią pisma “W związku z Państwa wzorową współpracą ze sferą biznesową oraz rekomendacją, którą otrzymaliśmy od przedstawicieli zaproszonych podmiotów (m. in.: Prezydent Krakowa – Jacek Majchrowski, Komisja Europejska, Polska Izba Handlu, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju czy Bank Gospodarstwa Krajowego) uważamy, że nie może Pani zabraknąć podczas ósmej edycji naszego wydarzenia.”

Bardzo nas cieszy docenienie naszej pracy i zaangażowania, w tym przede wszystkim jakości kształcenia w obszarze ogólnopolskim, na pewno dołożymy wszelkich starań i mocy, aby, zgodnie z cyklem Williama Edwarda Deminga nasz system ciągłego ulepszania i doskonalenia był adekwatny do oczekiwań najważniejszych dla nas osób – naszych STUDENTÓW ?