Nursing

Nowa odsłona portalu wiedzy Nursing.com.pl!

Nursing to profesjonalny serwis stworzony przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie dla pielęgniarek i położnych oraz studentów tych kierunków, którzy szukają wiarygodnego źródła wiedzy i najnowszych informacji w swoich dziedzinach. Można w nim znaleźć m.in.:

• aktualności ze świata medycyny,

• ponad 600 wiarygodnych artykułów przygotowywanych przez cenionych specjalistów,

• profesjonalne materiały edukacyjne,

porady i wzory dokumentów,

dostępny już wkrótce, kalendarz ze spisem wszystkich aktualnie organizowanych branżowych wydarzeń, takich jak konferencje i szkolenia…

…oraz dużo więcej!

Autorzy, z którymi współpracujemy przy tym projekcie to m.in.:

• Prof. dr. hab. n. o zdr. Beata Pięta (Prezes Polskiego Towarzystwa Położnych),

• Prof. dr hab. n. med. Ewa Dmoch-Gajzlerska,

• Dr hab. n. o zdr. Grażyna Iwanowicz-Palus,

• Mgr Alicja Szewczyk (Konsultant Krajowy ds. piel. Diabetologicznego),

• Dr n. med. Alicja Karney,

• Dr n. o zdr. Ewa Wodzikowska,

• Dr n. med. Ewa Kostrzewa- Zabłocka,

• Dr n. o zdr. mgr piel. Dorota Kilańska

ZAREJESTRUJ SIĘ, BĄDŹ ZALOGUJ I BEZPŁATNIE KORZYSTAJ

ZE WSZYSTKICH TREŚCI PORTALU!

Dodatkowo po rejestracji otrzymasz kod rabatowy 25% na zakup każdej publikacji ze specjalnie przygotowanego zestawu. Co tydzień wszyscy użytkownicy dostają nowy kod i nowy zestaw publikacji.

Zapraszamy również do grupy Nursing na Facebooku!

Po dołączeniu będziecie na bieżąco z najnowszymi artykułami i aktualnościami ze świata medycyny. Znajdziecie tam też specjalne rabaty na publikacje PZWL, konkursy i dużo więcej!

Partnerzy portalu

POLECANE ARTYKUŁY NA Nursing.com.pl

Sprawdź też nasze książkowe NOWOŚCI i BESTSELLERY!