Już niedługo Powiślańska Szkoła Wyższa rozpocznie przenoszenie gdańskiej filii do wyjątkowego miejsca – dawnej siedziby Szpitala Zakaźnego, które aktualnie sprawuje funkcje pod nazwą Centrum Medyczne Smoluchowskiego Gdańsk.

To ogromna zmiana, ale doskonale zaplanowana, aby wprowadzić Uczelnię w niepodważalny sukces.

Od lat Uczelnia kierowana jest tak, aby rozwijała się z duchem czasu, nie rezygnując przy tym ze wspaniałych tradycji. Celem Powiślańskiej jest zwiększenie świadomości w społeczeństwie o roli medyków, pielęgniarek i innych bohaterów w placówkach zdrowia. Teraz, wraz z większą lokalizacją, będzie jeszcze więcej możliwości kształcenia w najwyższej jakości.

Nowa siedziba PSW w Centrum Medycznym Smoluchowskiego w Gdańsku, będącym częścią „Szpitali Pomorskich” to znak, że jest ona potrzebna w Trójmieście.

Już 21 października oficjalnie otworzy się nowe miejsce nauki, gdzie tradycja i nowoczesność idą w parze!