W związku z obecną sytuacją epidemii COVID-19…

W związku z obecną sytuacją epidemii COVID-19, Pracownicy Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie wraz z Przyjaciółmi Uczelni w osobach:

1. Pani Monika Lemieszek – Cywińska wraz z Paniami szyjącymi maski
2. Coffee Promotion
3. Pan mgr Karol Sienkiewicz Prezes PSS Społem oraz Kierownik Sklepu PSS Społem Pani Katarzyna Ilkiewicz

odpowiadając na apel pracowników służb medycznych walczących codziennie o nasze zdrowie i życie, zorganizowali zbiórkę najbardziej potrzebnych produktów i maseczek ochronnych dla pracownikom służby zdrowia, a w tym także dla Warmińsko –Mazurskiej Stacji Transportu Medycznego w Olsztynie. Podyktowane jest to tym, że Pan Jacek Gołębiowski jest naszym absolwentem kierunku Ratownictwa i Pielęgniarstwa, który zawsze może liczyć na pomoc PSW w Kwidzynie. Pan Jacek podjął walkę dla ratowania zdrowia i życia pacjentom z zakażeniem lub podejrzeniem zakażenia COVID 19 na terenie Olsztyna i województwa narażając swoje zdrowie i życie, by ratować tych, którzy zostali dotknięci chorobą.

Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie niejednokrotnie pokazała, że potrafi się jednoczyć w trudnych momentach i każdy, kto jest w potrzebie nie pozostaje bez pomocy. Tym razem także ten prawdziwy sprawdzian z człowieczeństwa, empatii i odpowiedzialności ZDALIŚMY!!!.

{loadmoduleid 243}