Studenckie zmagania olimpijskie, czyli Otrzęsiny studentów pierwszego roku!

 23.11.2018 r. w Disco Music odbyły się studenckie zmagania olimpijskie, czyli Otrzęsiny studentów pierwszego roku.

Jak przystało na zawody poszczególne konkurencje oceniało jury składające się z wykładowców i władz uczelni. Konkurencje były niezwykle trudne, a studenci musieli dysponować nie lada umiejętnościami.
Atmosfera była świetna i pierwszoroczniacy sami garnęli się do zadań jakie mieli przed sobą. Konkurencja czytania tekstów od tyłu, przerzut kulą (balonem :)) przez obręcz, zawody jeździeckie, czy taniec na lodzie nie sprawiła im wielu problemów. Mogli także liczyć na gorący doping ze strony innych studentów. Odbyły się także konkurencje na spostrzegawczość, gdzie każdy uczestnik musiał na czas oddzielić ziarna kolorowego pieprzu, poszukać igły z stogu siana, czy znaleźć orzech o konkretnej średnicy. Wszyscy uczestnicy zmagań nagrodzeni zostali medalami i upominkami.

Nie zabrakło także zadań dla wykładowców. Pani Prorektor dr Beata Pawłowska i Pan prof. Tomasz Plata – Przechlewski mieli za zadanie ułożyć rozsypankę, która po ułożeniu tworzyła ich własne słowa, które czasem kierują do studentów. Udało im się to doskonale za co zostali nagrodzeni brawami i upominkami.

Zadbano również o poczęstunek. Wszyscy przybyli goście częstowani byli wyśmienitym tortem zrobionym specjalnie na Otrzęsiny. Impreza zakończyła się tańcami i świetną zabawą.