Pierwszy Bal Absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Powiślańskiej Szkoły Wyższej odbył się 18 lutego 2017 r. w CKB Weis w Kwidzynie

Pierwszy Bal Absolwentów Wyższej Szkoły Zarządzania i Powiślańskiej Szkoły Wyższej odbył się 18 lutego 2017 r. w Centrum Konferencyjno – Bankietowym Weis w Kwidzynie.

Wspaniałą atmosferę, która roztaczała się już od progu, zapewniali uśmiechnięci, witający każdego gościa Pani Prorektor ds. Rozwoju i Współpracy dr Katarzyna Strzała – Osuch oraz Pan Dziekan Wydziału Ekonomiczno – Społecznego dr Michał Makowski. Każdy Absolwent oraz osoba mu towarzysząca otrzymała pamiątkowy znaczek.

Pani Prorektor oraz Pan Sławomir Weis, u którego gościliśmy powitali przybyłych oraz zapowiedzieli wybór Króla i Królowej Balu, którzy zostaną wybrani jako najlepiej tańcząca para wieczoru. Absolwentów oraz wykładowców uroczyście przywitał Pan Rektor PSW prof. dr hab. Stefan Angielski. Głos zabrała także Pani Bożena Rutkowska, która była przewodniczącą Samorządu Studenckiego w latach 2007 – 2009 . Pan Rektor wzniósł toast na cześć Absolwentów i wyraził nadzieję, że Bal Absolwentów wpisze się jako cykliczne wydarzenie w PSW.

Następnym punktem Balu były pamiątkowe zdjęcia z Panem Rektorem, Panią Pełnomocnik Rektora ds. Nauki i Kształcenia prof. dr hab. Krystyną Strzałą, Panią Prodziekan Wydziału Ekonomiczno – Społecznego oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu dr Beatą Pawłowską oraz Panem Dziekanem dr Michałem Makowskim, które wykonała nasza studentka Ekonomii Estera Figura. DJ Mario zaprosił do tańca i na parkiecie wszyscy bawili się wyśmienicie.

Pan Rektor oraz Pani prof. dr hab. Krystyna Strzała zaprosili na pyszny tort, który osobiście pokroił właściciel Cukierni Magnolia Pan Maciej Splitt.

Okazji do wspomnień nie brakowało. Wszyscy w świetnych humorach bawili się do rana. Dziękujemy wszystkim Absolwentom oraz wykładowcom za przybycie i stworzenie wspaniałej atmosfery.