To już 17 edycja wielkiej akcji Szlachetna Paczka. Po raz kolejny Powiślańska Szkoła Wyższa wzięła udział w wielkiej akcji pod hasłem „Lubię ludzi”

To już 17 edycja wielkiej akcji Szlachetna Paczka. Po raz kolejny Powiślańska Szkoła Wyższa wzięła udział w wielkiej akcji pod hasłem „Lubię ludzi”. Dzięki zaangażowaniu studentów, wykładowców, pracowników Uczelni udało nam się sprawić piękną Szlachetną Paczkę.

W tym roku wybraliśmy małżeństwo – Panią Elżbietę i Pana Stanisława. Są kochającym się małżeństwem. Rodzina do niedawna radziła sobie dobrze, gdy Pani Elżbieta pracowała a jej mąż zajmował się w tym czasie domem. Wszystko się zmieniło gdy Pan Stanisław niespodziewanie dostał udaru. Od tego czasu kobieta musi sobie radzić sama. Codziennie do południa spędza czas przy boku męża w gdańskim szpitalu, a po południu pracuje w szkole. Małżeństwo żyje z emerytury i wypłaty Pani Elżbiety, po odliczeniu kosztów leków i utrzymania mieszkania. Pani Elżbieta jest pogodną i waleczną osobą, pomimo trudnej sytuacji stara się sobie radzić. Gołym okiem widać wielką miłość panującą pomiędzy małżonkami.

Za zebrane pieniądze udało się kupić wszystkie potrzebne rzeczy, a studenci Pielęgniarstwa wszystko pięknie zapakowali.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za współpracę i zaangażowanie w zorganizowaniu Szlachetnej Paczki 2017!