W dniach 4 – 5 listopada 2016 r.  samorząd studencki zbierał datki wśród studentów PSW na sierociniec w Ugandzie w miejscowości Masindi

Z inicjatywy Biura Promocji i Rekrutacji oraz Pani Prodziekan dr Beaty Pawłowskiej, pod patronatem Pani Prorektor –  dr Katarzyny Strzały – Osuch została zorganizowana akcja na prośbę naszego absolwenta. Paweł Lewandowski jest naszym absolwentem Pielęgniarstwa i Ratownictwa Medycznego. Jest również oddziałowym w Polsko – Amerykańskiej Klinice Serca w Sztumie. W dniach 4 – 5 listopada 2016 r. samorząd studencki zebrał datki wśród studentów PSW na sierociniec w Ugandzie w miejscowości Masindi.
Wkrótce poinformujemy Was co zostało zakupione za przekazane przez Was pieniądze.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazane wsparcie. Na każdym kroku potwierdzacie, że można na Was liczyć!