Tegoroczni biegacze pokonywali 10 kilometrów w strugach ulewnego deszczu

Tegoroczny, jubileuszowy X Kwidzyński Bieg Papiernika stał pod znakiem deszczu. Przyzwyczailiśmy się już do upalnej pogody w ten wyjątkowy dzień. Inaczej było w tym roku. Studenci PSW, którzy pomagali organizatorom International Paper Kwidzyn Sp. z.o.o. obstawiali trasę biegu oraz pracowali przy punkcie nawadniania zlokalizowanym przed PSW. Biegacze chętnie korzystali z wody podawanej przez studentów, jednak z uwagi na rzęsisty deszcz nie było takiego dużego zapotrzebowania względem lat ubiegłych. Spokojnie było także na trasie biegu. Studenci nie zgłaszali służbom wypadków czy omdleń.
Dziękujemy studentom I i III roku Ratownictwa Medycznego oraz studentom I roku studiów magisterskich Pielęgniarstwa za pomoc w organizacji Kwidzyńskiego Biegu Papiernika – byliście nieocenioną pomocą w organizacji tego wydarzenia!