Szanowni Państwo, miło nam poinformować, iż Powiślańska Szkoła Wyższa rozpoczęła współpracę z ośrodkiem NOWY JANTAR!!!
“Nowy Jantar” to niesamowite miejsce ….

W „Nowym Jantarze” znajdziecie ludzi, którzy poznali moc wyciszenia i relaksu oraz zrównoważonego żywienia. Ludzi, którzy przekonali się o mądrości swojego organizmu. Mających świadomość tego, jak ważna jest nieustanna nauka i szerzenie wiedzy na temat dobroczynnego wpływu właściwiej diety na umysł i ciało.
Nasz zespół nieustannie przemierza swoją drogę po zdrowie. Dlatego też tworzymy dla Was „Nowy Jantar” – prozdrowotny projekt obejmujący turnusy zdrowotno-szkoleniowe z oczyszczającymi dietami, wykrywaniem nietolerancji pokarmowych i z leczniczymi postami.
W czasach nadmiaru informacji, ciągłych bodźców ze świata mediów, stresu związanego z troską o przyszłość swoją i najbliższych – gdy potrzebujecie nabrać oddechu – jesteśmy dla Was. Sposobów na wyciszenie skołatanych nerwów i zmęczonego ciała nie musicie już szukać po omacku, metodą prób i błędów, gdzie każdy z nich kosztuje czas, którego ciągle tak wszystkim brakuje.
Dzięki zbieranym przez lata doświadczeniom na polu rehabilitacji, farmakologii, psychologii, dietetyki, naturoterapii i wielu innych – w ramach zdrowotnych turnusów stworzyliśmy autorski program zorganizowanego wypoczynku. Dlatego każdy, kto czuje potrzebę pozytywnych zmian w życiu, może rozpocząć z nami marsz swoistą „ścieżką zdrowia”.
Naszym marzeniem w projekcie „Nowy Jantar” jest stworzyć Wam – naszym Gościom – rodzinną atmosferę. Jesteśmy tej dobrej myśli, że każdy, kto raz przekroczy nasze progi, zechce powrócić do nas ponownie. Bo jesteśmy uważni. Bo słuchamy i uczymy się Was z każdym dniem. Bo jesteśmy gospodarzami, którzy traktują swoich Gości jak domowników. W życiu zawodowym jesteśmy specjalistami w pozornie różnych branżach, a w „Nowym Jantarze” – naszym nadmorskim, zdrowotnym projekcie – łączymy swoją wiedzę i zaangażowanie dla wspólnego celu, jakim jest dla nas dobro naszych Gości.

Współpraca Uczelni z ośrodkiem „Nowy Jantar” to przede wszystkim wspólna organizacja konferencji naukowych, międzynarodowego festiwalu produktów naturalnych, studiów podyplomowych, szkoleń i warsztatów, a także zajęć praktycznych i praktyk zawodowych dla studentów kierunku KOSMETOLOGIA, DIETETYKA, ale również EKONOMIA ❤️.