Z samego rana na Górze Gradowej w Gdańsku odbyło się uroczyste wciągniecie flagi na najwyższy maszt z udziałem Pani Prezydent Miasta Gdańsk Aleksandry Dulkiewicz. Później Przedstawiciele Powiślańskiej Szkoły Wyższej przemieścili się na Stare Miasto, gdzie złożyli kwiaty i udali się śladem Parady.

104 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości Przedstawiciele Powiślańskiej Szkoły Wyższej upamiętnili również w Kwidzynie. Uroczystość rozpoczęła się na Skwerze Kombatantów, gdzie odbył się Apel Pamięci. Przedstawiciele Powiślańskiej Szkoły Wyższej biorąc udział w uroczystości upamiętnili rocznicę składając kwiaty na Grobie Nieznanego Żołnierza oraz pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego.
Przedstawicieli Powiślańskiej Szkoły Wyższej nie zabrakło też w Toruniu i Kościerzynie, gdzie uhonorowano Dzień Niepodległości złożeniem kwiatów Ku Czci Poległych na Cmentarzu Komunalnym nr 1 pod obeliskiem w Toruniu oraz przy Grobie Nieznanego Żołnierza w Kościerzynie.