future is yours

“Future is Yours”, czyli Międzynarodowe Targi Edukacyjne Szkół Wyższych oraz VI Międzynarodowa Konferencja “Oblicza Dobrobytu”

W dniach 25 – 26 maja 2018 r. odbędą się Powiślańskie Dni “Przyszłość w Nauce”. W dniu 25 maja w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo – Technologicznym odbędzie się International Higher Education Fair “Future is Yours”, czyli Międzynarodowe Targi Edukacyjne Szkół Wyższych. Oprócz pokazów i prezentacji uczelni partnerskich Powiślańskiej Szkoły Wyższej, odbędą się wykłady dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W planie znajduje się także panel dyskusyjny – nauka przyszłości – przyszłość w nauce. Uczestnicy będą mogli również zapoznać się z ofertą kwidzyńskich firm.

future is yours

Z kolei w dniu 26 maja 2018 r. odbędzie się VI Międzynarodowa Konferencja “Oblicza Dobrobytu”. Konferencja podzielona została na sesje. Piersza z nich to sesja nauk o zdrowiu, druga to sesja nauk społeczno – ekonomicznych oraz sesja: Dobrobyt – dobrostan.

oblicza dobrobytu media