Szanowni Państwo,

jako członek Grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni Powiślańska uczestniczyła w webinarium nt. Aktualnych trendów w odpowiedzialnym biznesie. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany tematyka – można skorzystać z nagrań na kanale YouTube MFiPR oraz na Facebooku MFiPR. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z prezentacją omawianą podczas webinarium, dostępną na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy także do wykorzystania tego materiału – zarówno nagrań filmowych, jak i prezentacji (oczywiście z podaniem źródła: Prezentacja z webinarium Grupy roboczej ds. społecznej odpowiedzialności uczelni, 12 maja 2022 r.) – podczas prowadzonych zajęć, a także do poszukiwania inspiracji do badań naukowych w zakresie odpowiedzialnego biznesu.

> Webinarium Aktualne trendy w rozwoju standardów odpowiedzialnego biznesu (pdf)

depositphotos 63468213 stock illustration corporate social responsibility