Liga NGOs to cykl zajęć mających na celu upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w programie edukacyjnym Liga NGOs.

Do 20 października 2019 r. czekamy na Państwa zgłoszenia do pierwszej edycji Programu.

Liga NGOs to cykl zajęć mających na celu upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Pragniemy w ten sposób rozwijać umiejętności osób aktywnych społecznie, zarządzających bądź aspirujących do zarządzania organizacjami pozarządowymi i samorządami. Zajęcia będą prowadzone przez liderów organizacji trzeciego sektora, specjalistów z dziedziny prawa, marketingu i zarządzania, influencerów oraz ekspertów wspierających działalność obywatelską.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom otwieramy możliwość aplikowania do jednego z trzech przygotowanych przez nas Programów:

Liga Junior kierowana jest zarówno do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie NGOs, jak i tych bardziej doświadczonych.

Do udziału w nim zapraszamy osoby od 18 do 21 roku życia.

Formularz rekrutacyjny:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=7fac30e1bf8a48ec9937371ba54fa07a

Liga Akademicka przeznaczona jest dla osób, które mają pierwsze doświadczenia w działalności organizacji pozarządowych i chcą poszerzyć swoje horyzonty.

Do udziału w nim zapraszamy osoby od 22 do 25 roku życia.

Formularz rekrutacyjny:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a7357ed5a0fd4938acacc6eaa21aedbe

Liga Senior to program dla tych, którzy znają się na rzeczy, ale mają świadomość, że nie w pełni wykorzystują swój potencjał.

Do udziału w nim zapraszamy osoby, które ukończyły 25 lat.

Formularz rekrutacyjny:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=aea88309587a42bab0b2dcc0022f9e4e

Do wzięcia udziału w rekrutacji nie jest potrzebny status ucznia/studenta ani tytuł naukowy. Zależy nam, by uczestnicy charakteryzowali się zapałem i chęcią działania na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.

Na Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy będą brali udział w wykładach, warsztatach oraz będą realizowali własne projekty. Kolejnymi etapem programu są Projekt Społeczny, w trackie którego uczestnicy będą mieli okazję wykazać się zdobytymi umiejętnościami oraz Summer School. Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Zapewniamy również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.ligangos.pl

Liga NGOs 2019

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy Państwa do obserwowania profili Ligi NGOs w mediach społecznościowych: