razem na studia

Powiślańska Szkoła Wyższa od 18 lat kształci wysoko wykwalifikowaną
kadrę razem na studiapracowniczą posiadającą zarówno wiedzę ogólną, jak i specjalistyczną.

Przedstawiamy program dzięki któremu Państwo lub Państwa pracownicy mogą studiować wspólnie i za niższe czesne.

Dla kogo?

Program skierowany do osób pracujących w tej samej firmie lub instytucji. Z programu mogą skorzystać kandydaci na studia I stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studenci, którzy są współpracownikami będą umieszczeni w jednej grupie ćwiczeniowej (w przypadku wyboru tego samego kierunku) co ułatwia studiowanie, wymianę informacji i dojazd do uczelni.

Jakie korzyści daje program?

Zgłoszona grupa pracowników (min. 3 osoby) otrzymuje 20% zniżki na czesne od II roku studiów.

Jak skorzystać?

Od 1 do 30 września należy złożyć wymagane dokumenty rekrutacyjne wraz z zaświadczeniem poświadczającym miejsce zatrudnienia osób przystępujących do programu.

Więcej informacji można uzyskać w biurze rekrutacji PSW lub pod numerem telefonu 55 279 58 73