Szanowni Państwo,
Drodzy Kandydaci na studia / Drodzy Studenci kierunku PIELĘGNIARSTWO / RATOWNICTWO MEDYCZNE,
zamieszczamy i promujemy inicjatywę Gminy Kluczbork – program stypendialny skierowany właśnie do WAS!!

Inicjatywa ma na celu aktywne wsparcie Powiatowego Centrum Zdrowia w Kluczborku i jest niezwykle budująca w naszym mniemaniu. To bardzo ważne, aby miasta / gminy i powiaty aktywnie uczestniczyły w pozyskiwaniu kadry pielęgniarskiej i ratowników medycznych.

Bardzo zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Miasta i Gminy Kluczbork www.kluczbork.edu/1244,stypendia-dla-studentów-medycyny-pielęgniarstwa-lub-ratownictwa-medycznego  znajdą tam Państwo wszystkie niezbędne dokumenty, informacje i wnioski.

Jako Uczelnia bardzo zaangażowana społecznie i dbająca o naszych studentów, zwróciliśmy się z apelem do władz samorządowych gmin i miast północnej Polski o utworzenie analogicznych programów stypendialnych, uważając, iż współpraca w tym obszarze może przynieść wszystkim nam zdecydowane korzyści.

1.Zarządzenie w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie stypendium studentom kształcącym się na kierunku lekarskim (pdf)
2.Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie stypendium (pdf)
3.Wniosek o przyznanie stypendium (docx)
4.Umowa o przyznanie stypendium (docx)