Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w programie szkoleniowym on-line w zakresie zrównoważonego rozwoju w obszarze MedTech.

Program został opracowanego w gronie międzynarodowych ekspertów w ramach projektu SysteMA i skierowany jest do specjalistów zakresie MedTech, CleanTech oraz studentów.

Kurs szkoleniowy online pozwoli Państwu zapoznać się z najnowszą wiedzą w zakresie zrównoważonego rozwoju w branży medtech zgodnie z unijnym zaleceniami. Kurs zwieńczony będzie pozyskaniem certyfikatu potwierdzającego wiedzę w powyższym zakresie. Właśnie rozpoczął się miesięczny okres pilotażowy, trwający do 10 listopada, w czasie którego uzyskanie certyfikatu jest bezpłatne, od stycznia będzie on płatny.

Kurs prowadzony jest w języku angielskim, jest bezpłatny i zawiera trzy ścieżki tematyczne ponad 2 godziny każda, przez które można przejść we własnym tempie i w dowolnym czasie. Każdy uczestnik może również wybrać cały kurs, bądź tylko jedną ścieżkę i za każdą otrzyma bezpłatny certyfikat.

Ścieżka 1: Wprowadzenie do zrównoważonego rozwoju w sektorze MedTech.

Ścieżka 2: Zrównoważony rozwój produktu MedTech.

Ścieżka 3: Strategie zrównoważonego rozwoju dla branży MedTech.

Więcej informacji na temat szkolenia znajduje się w załączonej ulotce.

Będzie to doskonała okazja aby poszerzyć ich wiedzę we wskazanych obszarach oraz uzyskać bezpłatne certyfikaty potwierdzające te kompetencje.

Aby dołączyć do programu szkoleniowego należy zarejestrować się przez formularz online zgodnie z załączonym linkiem https://bit.ly/3TfP6Fn , po czym otrzymacie Państwo licencję z dostępem do szkolenia.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem: medsilesia@gapr.pl bądź z liderem projektu koordynującym techniczny aspekt szkolenia pod adresem: systema@polito.it.

> Ulotka programu