MAPA NIEMCY

W ostatnich dniach przez 6 kolejnych dni odbywała się promocja studiów w Niemczech

W ostatnich dniach przez 6 kolejnych dni odbywała się promocja studiów:

WYDZIAŁU NAUK EKONOMICZNO – SPOŁECZNYCH:

O SPECJALNOŚCIACH:

TRANSPORT/SPEDYCJA/LOGISTYKA (TSL)
EKONOMIA MENADŻERSKA
INFORMATYKA STOSOWANA(Applied Computer Science),
FINANSE/BANKOWOŚĆ/RACHUNKOWOŚĆ,
HR (HUMAN RESOURCES),
EKONOMIA PROCESÓW USŁUGOWYCH I PRODUKCYJNYCH,
AGROEKONOMIA.

WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU:

PIELĘGNIARSTWO
RATOWNICTWO MEDYCZNE

Oferujemy także studia magisterskie Administracyjno – Ekonomiczne.

Wzdłuż granicy Polsko – Niemieckiej:

MAPA NIEMCY

„Pomysł na taką akcje promocyjną przyszedł dość nieoczekiwanie, powstał głównie na skutek zapytań kandydatów „Zza Odry” – mówi Julia Osuch – specjalista ds. rekrutacji międzynarodowej – nie oczekiwaliśmy takiego zainteresowania naszą ofertą jednakże w rejonach przy granicznych mieszkańcy, w tym potencjalni studenci Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie, nie dość że biegle operowali językiem polskim to dodatkowo znajdowali nasze ceny w stosunku do jakości/liczby zajęć niezwykle atrakcyjne.

Rozdałyśmy przeszło 1000 ulotek oraz folderów Powiślańskiej Szkoły Wyższej co widać na zdjęciach:

„Myślę, że idealnie trafiliśmy w potrzeby rynku niemieckiego w zakresie Pielęgniarstwa, jak również Ratownictwa Medycznego. Nie można też zapomnieć o zainteresowaniu potencjalnych niemieckich pracowników z obszaru handlu i usług w tym przede wszystkim niemieckiego importu/eksportu z Polski, którzy wchodzili z nami w żywe dyskusje na temat możliwości jakie daje współpraca z polską ,a tym samym konieczność nauki realiów polskiej gospodarki, co oferuje kierunek Ekonomia w Powiślańskiej Szkole Wyższej„ – mówi Paulina Osuch specjalista ds. współpracy międzynarodowej.

Nasza promocja Powiślańskiej Szkoły Wyższej miała tą niesamowitą możliwość rozgrywać się jednocześnie z paradą równości która miała miejsce 22.07.2017 r. co dodatkowo zbiegło się z ideą i misją naszej Uczelni, a mianowicie tym, że jesteśmy apolityczni, równo traktujemy wszystkich studentów, a równość i indywidualność w traktowaniu każdego człowieka jest naszym priorytetem gdyż „jesteśmy po prostu dla studenta”.