rekrutacja2018 s

Rozpoczęliśmy rekrutację na rok akademicki 2018/2019. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami przyjęcia oraz wymaganymi dokumentami

rekrutacja2018 s

Rozpoczęliśmy rekrutację na rok akademicki 2018/2019. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami przyjęcia oraz wymaganymi dokumentami dostępnymi w zakładce “kandydat”.

 

Lista wymaganych dokumentów w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie internetowej: https://psw.kwidzyn.edu.pl/psw-kandydat/rekrutacja/wymagane-dokumenty.html 

Rekrutacja potrwa do 30 września 2018 r. 

Pierwszym krokiem jest rejestracja w Wirtualnym Dziekanacie:
 http://e-dziekanat.psw.kwidzyn.edu.pl:8080/Rekrutacja/Rejestracja 

Po zarejestrowaniu kandydaci otrzymają login i hasło dostępowe do dalszych działań. 

Po zalogowaniu się przy użyciu otrzymanych danych do logowania należy przejść przez krok 1 – czyli wypełnieniu wszystkich obowiązkowych pół dotyczących kandydata.

Krok 2 to wybór kierunku. Po wybraniu, należy wypełnić wszystkie wymagane pola dotyczące wykształcenia oraz dodatkowe informacje. Po zakończeniu wpisywania danych  należy kliknąć przycisk “zakończ” dostępny po prawej stronie przy kierunku. Wtedy uaktywni się przycisk “wydruki rekrutacyjne” w lewym menu. Po wejściu w wydruki należy wydrukować formularz rekrutacyjny, podpisać i złożyć wraz z innymi wymaganymi dokumentami w biurze rekrutacji w pokoju nr 7. 

Powodzenia!