svk logo horizontalus

Mieliśmy zaszczyt gościć Panią Rektor litewskiego Šiauliai State College Ntaliję Šedžiuvieně oraz Panią Liucije Urbonieně wykładowcę tamtejszej uczelni

Powiślańska Szkoła Wyższa miała zaszczyt gościć Panią Rektor litewskiego Šiauliai State College Ntaliję Šedžiuvieně oraz Panią Liucije Urbonieně wykładowcę tamtejszej uczelni.

Trzydniowe spotkania oraz wykłady dla studentów  Wydziału Nauk Ekonomiczno- Społecznych skupiły się głównie na tematach związanych z marketingiem oraz metodach związanych z ustalaniem cen.

Oczywiście nie obyło się bez dyskusji, w której cała rzesza studentów brała czynny udział. Spotkanie przebiegło pomyślnie, mieliśmy czas na to by porozmawiać o dalszej współpracy między naszymi uczelniami, a także zapoznać się z kulturą litewską, która jak się okazało jest bardzo zbliżona do naszej. Dziękujemy za poświęcony nam czas i czekamy na następne spotkania.

svk logo horizontalus