wygrana indeks

wygrana indeksKomisja konkursowa wyłoniła dwoje zwycięzców w konkursie o indeks Powiślańskiej Szkoły Wyższej. Komisja zdecydowała się przyznać indeksy po jednym z każdego wydziału. I tak na kierunku Pielęgniarstwo na Wydziale Nauk o Zdrowiu zwyciężyła Pani Natalia Dąbrowska, a na Wydziale Nauk Ekonomiczno – Społecznych na kierunku Ekonomia Pan Krzysztof Karolczuk. Oficjalne wręczenie indeksów odbędzie się na uroczystej Inauguracji roku akademickiego w dniu 21 października 2017 r., o godz. 10.30 w Teatrze Miejskim w Kwidzynie. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w konkursie!