Szanowni Państwo,

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w BIP-ie przygotowanym przez naszego partnera z Rumunii, “Ovidius” University of Constanta. Program został przygotowany specjalnie dla kadry administracyjnej, dlatego naprawdę warto wziąć udział. Zapraszamy do zapoznawania się ze szczegółowymi informacjami od naszego partnera.

Daty BIP: 24 lipca – 28 lipca 2023 r.
Lokalizacja: Constanta, Rumunia.
Całkowity nakład pracy: 25 godz.
Format: Mieszany (5 dni stacjonarnie + 1 dzień wirtualnie – 2 tyg. po mobilności)

Proponowany Intensywny Program Blended ma na celu podniesienie świadomości na temat znaczenia zdrowia psychicznego i fizycznego pracownika biurowego i jak te czynniki mogą poprawić ogólną jakość środowiska pracy.

Część dotycząca mobilności fizycznej będzie trwała od 24 do 28 lipca 2023 roku. Wybrani pracownicy udadzą się do Konstancy w Rumunii na Uniwersytet Ovidius, gdzie będą uczestniczyć w (interaktywnych) wykładach i brać udział w seminariach. Przez cały tydzień pobytu w Konstancy zaplanowane będą zajęcia rekreacyjne.

Wirtualny program mobilności będzie składał się z jednej (1) sesji informacji zwrotnej, 2 tygodnie po zakończeniu programu, analizującej, jak poprawiło się życie uczestników po tym, jak zintegrowali się z rutynowymi ćwiczeniami, badaniem zdrowia psychicznego i zalecanymi wskazówkami żywieniowymi.

Temat wydaje się bardzo przydatny dla wszystkich pracowników, dlatego serdecznie namawiamy do wyjazdu ?

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 795 431 942, w celu objaśnienia szczegółów.

Do usłyszenia!