Serdecznie zapraszamy na konferencję…

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na konferencję „SDGLab – Społeczeństwo 5.0”, organizowaną przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. przy wsparciu merytorycznym: Instytutu Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju INNOWO oraz Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

? Konferencja odbędzie się w dniach 18 – 19 listopada 2020 roku online poprzez platformę Zoom.

?Jest bezpłatna i będzie prowadzona w języku angielskim.

Społeczeństwo 5.0 to kolejny etap ewolucji po modelu opartym na myślistwie (1.0), rolnictwie (2.0), przemyśle (3.0) oraz informacji (4.0). To świat ludzi, maszyn i całego ich otoczenia, który jest połączony i umie się między sobą porozumiewać przy wsparciu sztucznej inteligencji. To etap, który pozwoli wykorzystywać technologie cyfrowe do zwiększenia efektywności pracy, wzrostu produktywności, rozwoju społeczno-gospodarczego i dobrostanu społeczeństw.

? Co dla każdego człowieka oznacza era Społeczeństwa 5.0.? Czy zaawansowane techniki i nowe technologie sprzyjają realizacji celów zrównoważonego rozwoju? Jak komfortowa infrastruktura i inteligentne otoczenie wpływają na stan Planety i dobrostan Ludzi?
Do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te i inne pytania zaprosiliśmy wybitnych naukowców, ekspertów i praktyków z kraju i zagranicy, np.: Prof. Junichi Tsujii (Japonia), prof. Massimo Canducci (Włochy), Jacqueline Kacprzak (Polska), Beatrycze Bem (Polska).

Podczas konferencji porozmawiamy m.in. o robotyzacji społeczeństwa, Gospodarce Obiegu Zamkniętego, Green HR, nowych trendach w zachowaniach społeczeństwa, czy prawach człowieka i konsumenta w erze nowych technologii.

?Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny: https://www.marr.pl/spoleczenstwo-5-0/

?Zachęcamy również do odwiedzenia grupy na Facebook-u: Zrównoważona Małopolska
https://www.facebook.com/groups/542448679846196

Znajdą tam Państwo nie tylko bieżące informacje o organizowanej konferencji, ale również aktualności i ciekawostki z zakresu HR i CSR.