kontramed logo

Praca wakacyjna, która pozwoli na pełne sfinansowanie studiów we własnym zakresie!

Podczas spotkania dla naszych studentów dniu 22.06.2018 r. o godz. 16.00 na uczelni zostaną zaprezentowane możliwości studiowania wraz z podjęciem pracy w charakterze Opiekuna osobom potrzebującym. 

Firma Kontramed proponuje pracę na okres 2 -3 miesięcy na umowe zlecenie (wszystkie składki są opłacane w Polsce). Do obowiązków należałoby dbanie o pacjenta, gotowanie, sprzatanie, robienie zakupow. W ciągu dnia pracodawca zapewnia 2 godz wolne. Transport zapewnia firma Kontarmed. Na czas pobytu firma wykupuje polisę Warta Travel (ok. 280 zł), której wartość jest potrącana przy pierwszej wypłacie. Wypłata wypłacana jest w polskich złotych i do 10 każdego miesiąca musi byc na koncie pracownika. Duża liczba pracowników z Polski mieszka w okolicy, dlatego racownicy przyjeżdżający po raz pierwszy nie są osamotnieni. 

Pensja wynosi od 1000 euro w zależnosci od znajomosci jezyka.

Kontramed zapewnia, że ma na uwadze obawy przyjeżdżających pracowników i je rozumieją, jednakże zapewniają że pracownicy czują się wielką rodziną, a jak to w rodzinie pomagają sobie bardzo chętnie.

“Nasi pracownicy cieszą się ogromnym poważaniem, szacunkiem za swój profesjonalizm, serdeczność oraz uczciwość, tak naszych Podopiecznych jak i naszym. Bardzo istotne dla nas we współpracy z Opiekunkami są takie wartości, jak: ZAUFANIE, PRACOWITOŚĆLOJALNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE, EMPATIA oraz SZACUNEK w stosunku do Podopiecznych. Przekazujemy naszym pracownikom i kandydatom informacje prawdziwe, jasne i wyczerpujące. Nasi pracownicy są wysyłani tylko do miejsc uprzednio sprawdzonych”. Kontramed

kontramed logo