Szanowni Studenci,
w imieniu międzynarodowej organizacji promującej wiedzę i dobre praktyki z zakresu zarządzania projektami, która w swojej wizji koncentruje się również na wspieraniu kół naukowych i organizacji studenckich, przekazujemy zaproszenie do udziału w warsztatach z zarządzania projektami – Student Project Workshop 2021. Organizatorem warsztatów jest IPMA Young Crew Polska. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Jedynym niezbędnym elementem jest złożenie formularza zgłoszeniowego.
Student Project Workshop to jednodniowe warsztaty skierowane do członków kół naukowych i organizacji studenckich, których celem jest przekazanie istotnej wiedzy z zakresu zarządzania projektami studenckimi. Warsztaty poruszają wszystkie najważniejsze kwestie w zakresie zarządzania pierwszymi prawdziwymi projektami, czyli tworzenie zespołów, budowanie struktury i planu komunikacji, współpraca z interesariuszami, budżetowanie projektów i wiele innych.
Ponadto, warsztaty dają nieograniczoną możliwość podejmowania dyskusji z prowadzącymi oraz wymiany wiedzy, doświadczeń i co najważniejsze dobrych praktyk z innymi uczestnikami warsztatów. Wydarzenie odbędzie się online na platformie Zoom 10 kwietnia 2021 roku.
Ponadto w dniu warsztatów odbędzie się sesja open certyfikatu IPMA-Student do którego zachęcamy studentów. Jest to niepowtarzalna okazja do poprawy swoich kwalifikacji zawodowych. Rynek pracy poszukuje absolwentów przygotowanych do pracy w projektach, znających podstawowe metody i narzędzia, gotowych do pracy w interdyscyplinarnych zespołach, zdolnych do rozwiązywania problemów i radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami.
Zawód kierownika projektu jest aktualnie jednym z najbardziej atrakcyjnych, perspektywicznych i nieznoszący nudy. 

Warunki przystąpienia do certyfikatu:

Status aktywnego studenta lub absolwenta, który ukończył studia nie wcześniej niż rok temu,

Wniesienie opłaty egzaminacyjnej w wysokości 300 zł brutto (250 zł netto), z możliwością odliczenia całości tej kwoty od opłaty za certyfikat IPMA-D.

Egzaminy certyfikacyjne IPMA-Student są organizowane bezpośrednio na Uczelniach, przez Wydziały, które uzyskały akredytację IPMA Polska w zakresie certyfikacji IPMA-Student. Dodatkowo raz w roku jest możliwości przystąpienia do egzaminu w wersji Open niezależnie od niezależnie od kierunku i typu uczelni. W tym roku sesja Open odbywa się 10 kwietnia w ramach warsztatów Student Project Workshop. Egzamin certyfikacyjny przeprowadzony jest w formie elektronicznej, składa się ze 100 pytań w formule testu jednokrotnego wyboru (wybór najlepszej spośród czterech opcji odpowiedzi), trwa 100 minut.
 W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat IPMA Student Open prosimy o kontakt z osobą koordynującą rejestrację na egzamin – Patryka Żychlewicza (patryk.zychlewicz@yc.ipma.pl).

Więcej informacji o certyfikacie można znaleźć na stronie internetowej ipma-student.pl.

W celu rejestracji na warsztaty i/lub do certyfikacji IPMA Student Open proszę o złożenie formularza zgłoszeniowego.