W listopadzie zapraszamy Państwa na dwa wyjątkowe wydarzenia na żywo prowadzone w języku angielskim. Szczegóły znajdą Państwo poniżej.

Lista Wydarzeń

Nagrania wideo szkoleń z trenerem:

Sesja skupia się na aspektach zamawiania książek cyfrowych w księgarni internetowej EBSCO. Uczestnicy dowiedzą się, jak dokonywać zakupu tytułów oraz poznają różne funkcje platformy EBSCOhost Collection Manager.


Central & Eastern European Academic Source (CEEAS) jest bazą pełnotekstowych czasopism naukowych publikowanych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Sesja poświęcona tej bazie przedstawia najważniejsze cechy i zalety zasobu.


Szkolenie przedstawia bazy pełnotekstowe i bibliograficzne zawarte w ramach licencji krajowej, znanej również pod nazwą Pakiet Podstawowy.


Jak zaawansowani użytkownicy mogą wykorzystywać platformę EBSCOhost do przeprowadzania badań? Podczas szkolenia zostaną zaprezentowane funkcje narzędzia na podstawie bazy Academic Search Ultimate oraz Business Source Ultimate zawartych w ramach licencji krajowej.


Bezpłatna i dostępna dla wszystkich użytkowników EBSCO Discovery Service (EDS) i EBSCOhost aplikacja mobilna EBSCO daje użytkownikom wszechobecny dostęp do zasobów biblioteki, wyświetlając wyniki wyszukiwania we wszystkich bibliotecznych subskrypcjach EBSCO. Zapraszamy do odtworzenia sesji szkoleniowej.


How to be an effective peer reviewer
Poniedziałek, 14 listopada 2022 r., godz. 9:30

– Panel ekspertów, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami.
Publishing ethics
 
Środa, 23 listopada 2022 r., godz. 9:00

– Prelegentka: Didi Peng, Research Integrity Manager