Za nami 24. Targi Akademia 2018. Uczelnie z całej Polski przyjechały, aby zaprezentować swoją ofertę edukacyjną na rok akademicki 2018/2019. Powiślańska Szkoła Wyższa znalazła się wśród nich

Za nami 24. Targi Akademia 2018, które co roku organizuje Uniwersytet Gdański. Tym razem spotkaliśmy się na Wydziale Prawa i Administracji. Uczelnie z całej Polski przyjechały, aby zaprezentować swoją ofertę edukacyjną na rok akademicki 2018/2019. Powiślańska Szkoła Wyższa znalazła się wśród nich. Minione dwa dni obfitowały w wiele rozmów na temat kierunków kształcenia i możliwości które daje ukończenie kierunków realizowanych na naszej uczelni.  Towarzyszyli nam także studenci , którzy w tym semestrze realizują zajęcia w PSW w ramach programu Erasmus+.

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych mogła także uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach i prezentacjach. Eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej prezentowali wykłady na temat przygotowania się do egzaminu maturalnego. Targi Akademia to okazja dla przyszłych studentów aby wybrać uczelnię i kierunek studiów oraz zdobyć informacje z pewnego źródła – w jednym miejscu.