Wielkimi krokami zbliża się nasz Powiślański International Week’20, a wraz z nim Higher Education Fair’20 czyli III Międzynarodowe Targi Szkolnictwa Wyższego, organizowane przez naszą Uczelnię i naszych niezrównanych Partnerów z Polski i ze Świata!

Już 28. maja 2020 tym razem w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni, zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych województwa pomorskiego do niezwykłej prezentacji szkół wyższych z państw takich jak: Jordania, Liban, Palestyna, Syria, Białoruś, Gruzja, Albania, Algieria, Bangladesz, Bośnia i Hercegowina, Irak, Kazachstan, Kosowo, Kirgistan, Czarnogóra, Maroko, Tunesia, Ukraina, Uzbekistan – to na pewno i najpewniej jeszcze wielu, wielu innych (dopiero rozpoczęliśmy akcję informacyjną). Że będzie się działo – to pewne! Nie może Was zabraknąć!

Honorowym patronatem objął to wydarzenie Prezydent Miasta Gdynia Pan Wojciech Szczurek.

patronat IW 2020