Zarejestruj się i posłuchaj jak eksperci różnych branż dzielą się swoim doświadczeniem w walce z pandemią z wykorzystaniem ICT

 

Serdecznie zapraszamy na poniższy webinar, który odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia.

Dowiemy się, jak Chiny poradziły sobie w walce z pandemią i jaki wpływ miała na to technologia.

Chińscy eksperci z wielu branż opowiedzą o swoich doświadczeniach.

 Będzie bardzo ciekawie.

Zapraszamy!

TogetherUnited Online

W miarę jak świat coraz bardziej odczuwa wpływ COVID-19, wyzwania przed którymi stoi dziś jeden region, są wyzwaniami z którymi właśnie zetknęła się inna część świata. Ważne jest, abyśmy w tym wyjątkowym czasie zjednoczyli się, wspólnie dzieląc się wiedzą i razem przeciwdziałali skutkom pandemii.

Nauka i technologia odgrywają w tej walce ważniejszą rolę niż kiedykolwiek wcześniej. Na przykład pomiar temperatury w podczerwieni służy do wykrywania zainfekowanych w miejscach publicznych; sztuczna inteligencja jest stosowana do skutecznej diagnozy; przeprowadzane jest inteligentne wyszukiwanie wideo w celu śledzenia źródła infekcji a kody QR są używane do hamowania rozprzestrzeniania się wirusa.

Dołącz do nas na „TogetherUnited Online” w dniach 7-9 kwietnia 2020 r. Posłuchaj jak eksperci z branży opieki zdrowotnej, transportu, edukacji i innych branż, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z wykorzystaniem technologii w walce z pandemią. Dowiesz się również, w jaki sposób rozwiązania te można zastosować na różnych rynkach na całym świecie.

Razem jesteśmy silni!

Zarejestruj się na TogetherUnited | Odwiedź stronę wydarzenia

Agenda

*CEST/GMT+2

Czas Temat
7 Kwietnia

10:00–11:40

Myśl przewodnia 1

Chińscy eksperci w służbie zdrowia, transporcie, edukacji i innych sektorach, podzielą się swoimi doświadczeniami z zarządzania strategiami reagowania na pandemię za pomocą technologii informacyjno-komunikacyjnych.

8 Kwietnia

10:00–11:20

Myśl przewodnia 2

Wiodący zewnętrzny analityk i eksperci Huawei dzielą się opiniami i doświadczeniem w zapewnianiu ciągłości biznesowej.

7 Kwietnia

14:00–15:05

Sesja 1: Służba zdrowia
8 Kwietnia

14:00–15:00

Sesja 2: Rząd i zarządzanie społecznością
9 Kwietnia

10:00–11:20

Sesja 3: Edukacja
9 Kwietnia

14:00–15:15

Sesja 4: Usługi

*Agenda może ulec zmianom