IEFT Fairs Türkiye – to właśnie tam w dniach 23-24.03 przebywali przedstawiciele Powiślańskiej Szkoły Wyższej (Julia Osuch i Maciej Ratkowski), aby promować naszą uczelnię i cały program “Study in Poland”! To jedne z największych targów w Turcji, które w tym roku odbyły się w Stambule. Przez cały dzień zainteresowani kandydaci mogą korzystać z porad i informacji udzielanych przez naszych przedstawicieli.

Drugiego dnia na stoisku “Study in Poland” można było spotkać Konsula Generalnego RP w Stambule Pana Witolda Leśniaka! Podczas tych dni nasza uczelnia miała również okazję odbyć kilka ciekawych i mamy nadzieję przyszłościowych rozmów z uczelniami z takich krajów jak Wielka Brytania, USA, Bułgaria czy Korea Południowa. Przez całe 2 dni od godziny 12 do 18 zainteresowani kandydaci mogli skorzystać z porad i informacji udzielanych przez naszych przedstawicieli. Dodatkowo mamy nadzieję, że nasza uczelnia nawiąże również bliższą współpracę z uczelniami z Olsztyna czy Częstochowy.

Wizyta u partnera PSW, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi, odbyła się w skromnym gronie, gdzie rozmawialiśmy z przedstawicielami Biura Współpracy Międzynarodowej o naszej obecnej, jak i przyszłej współpracy. Przedstawiciele mieli okazję poznać pracę biura od środka, zaprezentować naszą uczelnię, a także niespodziewanie – poznać przyszłego stażystę, który przyjedzie do nas przed końcem roku akademickiego!