Dzisiejszy dzień to kolejne WIELKIE WYDARZENIE dla Powiślańskiej Szkoły Wyższej, to właśnie dzisiaj miejsce miało uroczyste rozpoczęcie działalności filii Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Toruniu!

W czasie uroczystości oficjalnie rozpoczęto działalność Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Toruniu, następnie Goście udali się do pomieszczeń kształcenia praktycznego, przystosowanych do zajęć praktycznych prowadzonych w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Na koniec Wszyscy udali się na poczęstunek.

Uroczystość przebiegła w przemiłej atmosferze i zacnym gronie znamienitych osobistości, których Powiślańska Szkoła Wyższa miała zaszczyt gościć.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za obecność podczas tego niezwykle ważnego dla Powiślańskiej Szkoły Wyższej wydarzenia.