Szanowni Studenci, 
Przekazuję kilka ważnych informacji na temat odbywających się na Uczelni zajęć na odległość.

UWAGA! UWAGA!
Szanowni Studenci,
Przekazuję kilka ważnych informacji na temat odbywających się na Uczelni zajęć na odległość.
Zgłaszacie Państwo problemy z pobieraniem materiałów przygotowanych przez wykładowców.
Jeśli chodzi o zestawienie 12.03.- 22.03.2020 wszystkie materiały są aktywne, co oznacza,że wykładowcy załączyli  wszystkie materiały dydaktyczne.
W zestawieniu 26.04.2020- 05.04.2020 nieznaczna część zajęć jest nieaktywna i będzie uzupełniona do końca tygodnia. Za nieudogodnienia przepraszamy, są one niezależne od Uczelni. Jak Państwo wiecie wykładowcy w stanie epidemii pracują bez wytchnienia.
Problemy z pobieraniem materiałów nie są związane z Uczelnią w żaden sposób. Problem powstaje po stronie użytkownika i może być spowodowany konfiguracją Państwa komputerów, wprowadzonych blokad czy też włączonej zapory.
Bardzo proszę o cierpliwość i wzajemną pomoc w tej kwestii. Wierzę,że Państwo sobie z tym poradzicie.
Obecnie Uczelnia jest na etapie końcowym prac związanych z umożliwieniem nam wszystkim pracy on-line, co nastąpi niebawem. Możliwa tym samym będzie kontrola obecności i absencji na zajęciach.
Wszelkie podejmowane przez Uczelnię działania mają na celu zakończenie roku akademickiego w ustalonym wcześniej terminie.
UWAGA! UWAGA!
Studenci WNoZ poniżej zamieszczam link do materiałów udostępnionych przez Panią dr Krystynę Paszko, która serdecznie zaprasza do zapoznania się z materiałem archiwalnym Stowarzyszenia Higieny Lecznictwa
 
 
W najbliższym czasie zaproszę Państwa do udziału w Webinarium prowadzonym przez Panią doktor.
Oczekujcie na informacje.
Z pozdrowieniami
dr Beata Pawłowska
Prorektor ds. dydaktycznych i studentów
PSW