Drużyna Powiślańskiej Szkoły Wyższej w tym roku liczyła 8 osób. Nasi studenci pokonali trasę 10 km

10 km – tyle musieli przebiec zawodnicy, którzy wystartowali w tegorocznym biegu.  Zgłoszenia do udziału w VII Kwidzyńskim Biegu Papiernika zgłosiła rekordowa liczba 4400 biegaczek i biegaczy. Wśród nich drużyna Powiślańskiej Szkoły Wyższej licząca 8 osób. Nasi studenci w składzie:

Dominik Gburczyk.

Powiślańska Szkoła Wyższa w klasyfikacji drużynowej zajęła 41 miejsce z wynikiem 03:26:28.
Najlepszym zawodnikiem drużyny został Bartłomiej Skocki z wynikiem 00:44:52. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy kibicom za wsparcie i doping na trasie.

Dziękujemy także studentom, który w ramach wolontariatu obstawiali trasę biegu dbając o bezpieczeństwo zawodników i szybko reagując w razie potrzeby.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy!